Upute za izradu završnog rada

Dragi učenici! Izrađene su nove upute za izradu završnog rada pa vas molimo da ih preuzmete ovdje. Isto tako, izrađen je i predložak za novu naslovnu stranicu čime vam je značajno olakšan posao. Želimo vam puno uspjeha pri izradi završnog rada!

- Ravnatelj škole: Marko Ilijašev, dipl. ing.

- Tajnica škole: Nevenka Suhina, dipl. iur.

- Pedagog škole: Zvonimir Janković, mag. ped. i mag. edu. pov.

- Voditeljica smjene: Eva Nemet, dipl. ing.

- Voditelj školske radionice: Tibor Boni, ing.

- Ispitni koordinator: Marko Jazvić, dipl. ing.

- Satničar: Mario Širić, dipl. ing.

- Računovođa: Olga Jalšovec

- Računovodstvena radnica: Matea Dodlek

- Administrativna radnica: Andrea Šenica

 

Nastavnici, strukovni učitelji, suradnici u nastavi

1. Zoran Arsić, dipl. ing. elektrotehnike

2. Matija Bartolović, prof. fizike i tehničke kulture s informatikom

3. Tibor Boni, ing. elektrotehnike

4. Sanja Borojević, mag. ekonomije

5. Zvonimir Božić, strojarski tehničar

6. Milutin Buinac, magistar metalurških znanosti

7. Eva Čeliković, prof. hrvatskog jezika i književnosti

8. Ivan Čeliković, dipl. ing. elektrotehnike

9. Goran Čizmadija, dipl. ing. prometa

10. Monika Damjanov, prof. matematike i informatike

11. Željka Gligorić, prof. matematike i fizike

12. Igor Jakobfi, mag. humanističkih znanosti

13. Marko Jazvić, dipl. ing. elektrotehnike

14. Vera Jurić, prof. hravtskog jezika i književnosti

15. Ivica Jurić, dipl. politolog

16. Vesna Kolarić, prof. engleskog i njemačkog jezika i književnosti

17. Mato Lučić, prof. mehanike i strojarstva

18. Stjepan Lulić, ing. prometa

19. Dražen Miser, dipl. ing. prometa

20. Danijela Muženjak Ilić, prof. hrvatskog jezika i književnosti i prof. povijesti

21. Spasa Mužinić, prof. hrvatskog jezika i književnosti

22. Eva Nemet, dipl. ing. strojarstva

23. Karlo Oroš, ing. strojarstva

24. Loneta Plečko, prof. fizike i politehnike

25. Ivana Pothorski, prof. engleskog i njemačkog jezika i književnosti

26. Suzana Periša, mag. matematike

27. Ana Prepelac Vrbanić, mag. edukacije geografije, mag. edukacije ruskog jezika

28. Biljana Rajs,dipl. ing. elektrotehnike

29. Mario Salai , dipl.ing. elektrotehnike

30. Olivera Stojaković, dipl. ing. elektrotehnike

31. Milovan Šašlić, prof. tjelesne i zdravstvene kulture

32. Mario Širić, dipl. ing. elektrotehnike

33. Sanja Širić, prof. kemije i biologije

34. Julija Tarnai Apel, prof. hrvatskog jezika i književnosti

35. Dragan Tenji, ing. elektrotehnike

36. Goran Topalović, dipl. ing. prometa

37. Srđan Trajković, jerej

38. Dragan Umičević, prof. tjelesne i zdravstvene kulture

39. Robert Vidović, dipl.ing. elektrotehnike

 

Pomoćno tehničko osoblje:

- domar: Velibor Knežević

- spremačice: Mirjana Đurkas, Veselinka Grmuša, Ivanka Herman, Katica Horvat, Ksenija Kolarić, Darinka Pilinger, Jasna Radonjić

 

ŠKOLSKI ODBOR (od 2013.- 2017.godine)

Članovi iz reda nastavnika i stručnih suradnika:

- Eva Čeliković, prof.

- Željka Gligorić, prof.

Predstavnik radnika:

- Dražen Miser, dipl.ing.

Predstavnici osnivača:

- Mirela Brkanić

- Davor Frič

- Ivana Andrić

Iz reda roditelja:

- Elvira Bakač

ISE projekt

Portal za učenje Nikola Tesla

CARNet

Upisi.hr

Portal za škole

Za popunjavanje nastavničke ankete kliknite ovdje.

Upisi 2017./2018.

Joomla templates by Joomlashine