Upute za izradu završnog rada

Dragi učenici! Izrađene su nove upute za izradu završnog rada pa vas molimo da ih preuzmete ovdje. Isto tako, izrađen je i predložak za novu naslovnu stranicu čime vam je značajno olakšan posao. Želimo vam puno uspjeha pri izradi završnog rada!

- Ravnatelj škole: Marko Ilijašev, dipl. ing.

- Tajnica škole: Vedrana Bagarić Glavan, dipl. iur.

- Pedagog škole: Zvonimir Janković, mag. ped. i mag. edu. pov.

- Voditeljica smjene: Eva Nemet, dipl. ing.

- Voditelj školske radionice: Tibor Boni, ing.

- Ispitni koordinator: Marko Jazvić, dipl. ing.

- Satničar: Mario Širić, dipl. ing.

- Računovođa: Olga Jalšovec

- Računovodstvena radnica: Matea Dodlek

- Administrativna radnica: Andrea Šenica

 

Nastavnici, strukovni učitelji, suradnici u nastavi:

1. Andrijana Bartolić Baksa, prof. hrvatskog jezika i književnosti

2. Nevena Beuk Kovačević

3. Srđan Banda, vjeroučitelj

4. Tibor Boni, ing. elektrotehnike

5. Sanja Borojević, mag. ekonomije

6. Klara Bošnjaković, prof. engleskog jezika i povijesti

7. Mirko Cvetko, mag. kineziologije

8. Ivan Čeliković, dipl. ing. elektrotehnike

9. Helena Čičin, mag. filozofije i engleskog jezika

10. Goran Čizmadija, dipl. ing. prometa

11. Monika Damjanov, prof. matematike i informatike

12. Mirna Glavan Grbeš, mag. povijesti i hrvatskog jezika i književnosti

13. Željka Gligorić, prof. matematike i fizike

14. Karmela Ilijašev, mag. kineziologije

15. Marko Jazvić, dipl. ing. elektrotehnike

16. Ivana Knezović, mag. edukacije matematike i informatike

17. Vesna Kolarić, prof. engleskog i njemačkog jezika i književnosti

18. Miroslav Luladžić, mag. inženjer strojarstva

19. Stjepan Lulić, ing. prometa

20. Ivana Marijančević, dipl. teolog

21. Dražen Miser, dipl. ing. prometa

22. Zvonimir Mrčela, mag. inženjer strojarstva

23. Danijela Muženjak Ilić, prof. hrvatskog jezika i književnosti i prof. povijesti

24. Spasa Mužinić, prof. hrvatskog jezika i književnosti

25. Eva Nemet, dipl. ing. strojarstva

26. Suzana Periša, mag. matematike

27. Loneta Plečko, prof. fizike i politehnike

28. Ivana Pothorski, prof. engleskog i njemačkog jezika i književnosti

29. Biljana Rajs,dipl. ing. elektrotehnike

30. Mario Salai , dipl.ing. elektrotehnike

31. Olivera Stojaković, dipl. ing. elektrotehnike

32. Tomislav Šabić, strukovni učitelj

33. Mario Širić, dipl. ing. elektrotehnike

34. Sanja Širić, prof. kemije i biologije

35. Julija Tarnai Apel, prof. hrvatskog jezika i književnosti

36. Dragan Tenji, ing. elektrotehnike

37. Goran Topalović, dipl. ing. prometa

38. Robert Vidović, dipl.ing. elektrotehnike

39. Filip Žaper, mag. kinezilogije

 

Pomoćno tehničko osoblje:

- domar: Velibor Knežević

- spremačice: Mirjana Đurkas, Katica Horvat, Ksenija Kolarić, Darinka Pilinger, Jasna Radonjić, Julijana Grgić, Renata Đurin

 

ŠKOLSKI ODBOR (od 2013.- 2017.godine)

Članovi iz reda nastavnika i stručnih suradnika:

- Dražen Miser, dipl. ing. prometa

- Mario Širić, dipl. ing. elektrotehnike

Predstavnik radnika:

- Spasa Mužinić, prof. hrvatskog jezika i književnosti

Predstavnici osnivača:

- Dubravka Bartolić

- Kristina Prakatur Golubov

- Srećko Ivković

Iz reda roditelja:

- Andrea Leko

ISE projekt

Portal za učenje Nikola Tesla

CARNet

Upisi.hr

Portal za škole

Za popunjavanje nastavničke ankete kliknite ovdje.

Časopis

naslovnica2020-Bit.jpg 

naslovnica2.jpg

 

Joomla templates by Joomlashine