Upute za izradu završnog rada

Dragi učenici! Izrađene su nove upute za izradu završnog rada pa vas molimo da ih preuzmete ovdje. Isto tako, izrađen je i predložak za novu naslovnu stranicu čime vam je značajno olakšan posao. Želimo vam puno uspjeha pri izradi završnog rada!

Kolaž-nn 

31. listopada 1924. godine održan je u Milanu Prvi međunarodni kongres štedioničara. Predstavnici svjetskih štednih ustanova htjeli su pronaći izlaz iz krize koju je prouzrokovao Prvi svjetski rat. Na kongresu je sudjelovalo 350 delegata iz 27 zemalja svijeta koji su utemeljili Svjetski dan štednje kao oživljavanje borbe protiv rasipništva.

 Ove godine se i naša škola uključila u obilježavanje toga dana. Učenici 3.R razreda i nastavnica Sanja Borojević zajedno su izradili materijale o štednji i pano te su se kroz predavanje upoznali s načinima i ciljevima štednje.

Autor: Sanja Borojević

Kolaž-vel

ISE projekt

 

MZO 

mzo

ASOO 

ASOO2 

Portal za učenje Nikola Tesla

CARNet

e-skole-b

Postani student

postani student

ncvvo1  

Portal za škole

Portal za skole

Časopis

  

 čas-5

naslovnica bit 2021-4

 naslovnica2020-Bit.jpg 

naslovnica2.jpg

 

Joomla templates by Joomlashine