kk

Nacionalna oznaka kvalitete dodjeljuju se učenicima i nastavnicima koji su surađivali na odličnim eTwinning projektima koji su postigli određenu razinu kvalitete te su aktivno i vidljivo doprinijeli projektnim aktivnostima. Dobili smo nacionalnu oznaku kvalitete za dva međunarodna projekta u kome smo sudjelovali A(5R)TE i Entrepreneurship for Life/Poduzetništvo za život.

Ovo priznanje potvrđuje kvalitetu provedenih projekata na nacionalnoj razini te uključuje: pedagoške inovacije i kreativnost, potpunu integraciju projekta u kurikulum, suradnju partnerskih škola, suradnju među učenicima partnerskih škola, upotrebu IKT-a.

Ponosni smo da se naš trud prepoznao i nagradio.

Nacionalna oznaka kvalitete!, autor: OliveraS