Upute za izradu završnog rada

Dragi učenici! Izrađene su nove upute za izradu završnog rada pa vas molimo da ih preuzmete ovdje. Isto tako, izrađen je i predložak za novu naslovnu stranicu čime vam je značajno olakšan posao. Želimo vam puno uspjeha pri izradi završnog rada!

Naslovnica

Učenici naše škole obilježili su 15. listopada Dane kruha – dane zahvalnosti za plodove zemlje. S obzirom na propisane epidemiološke mjere, ove je godine izostalo kušanje proizvoda i druženje, ali su profesorice iz Aktiva Hrvatskog jezika na satima analizirale pjesme posvećene kruhu i plodovima te prigodno, u holu škole, uredile pano i stolove.

 kolaž-dani kruha

ISE projekt

 

MZO 

mzo

ASOO 

ASOO2 

Portal za učenje Nikola Tesla

CARNet

e-skole-b

Postani student

postani student

ncvvo1  

Portal za škole

Portal za skole

Časopis

  

 čas-5

naslovnica bit 2021-4

 naslovnica2020-Bit.jpg 

naslovnica2.jpg

 

Joomla templates by Joomlashine