UPISI U PRVI RAZRED SREDNJE ŠKOLE

U školsku godinu 2021./2022. upisujemo sljedećobrazovne programe:

• - trogodišnje -  CNC-operater, vozač, automehaničar, bravar

• - četverogodišnje - tehničar cestovnog prometa, tehničar za mehatroniku, tehničar za računalstvo

Daljnje obavijesti i upute bit će objavljene na web i Facebook (https://www.facebook.com/Prva-srednja-%C5%A1kola-Beli-Manastir-104956704568757) stranici škole, a za sva pitanja možete se obratiti na broj telefona 031/ 700 – 032, radnim danom od 9 do 12 sati.

Upisi u prvi razred srednje škole za školsku godinu 2021./2022. održat će se:

12.7.2021. od 9,00 do 16,00 sati

13.7.2021. od 12,00 do 17,00 sati

Na dan upisa, za sva zanimanja, potrebno je priložiti sljedeće dokumente:

1. Upisnica (može se ispisati s korisničkog profila na upisi.hr nakon objave konačne ljestvice poretka 10.7.2021.) – treba biti potpisana od strane učenika i roditelja/skrbnika

2. Potvrda obiteljskog liječnika ili potvrda školske medicine – potrebno za sva zanimanja

3. Dokumentacija za učenike s teškoćama – mišljenje tima za profesionalno usmjeravanje (nije potrebna svjedodžba medicine rada, samo potvrda obiteljskog liječnika), rješenje Ureda državne uprave, popratna dokumentacija (psihologijski i ostali nalazi)

* nema troškova upisa, u pitanju je greška.

NAPOMENA:

1. Liječnička svjedodžba medicine rada OBVEZNA JE za zanimanja: automehaničar, bravar, CNC operater/ka, tehničar za mehatroniku, tehničar za računalstvo, vozač motornog vozila. Moguće ju je dostaviti i na početku školske godine, nije potrebno na dan upisa.

2. Liječnička svjedodžba medicina rada BESPLATNA je za zanimanja VOZAČ MOTORNOG VOZILA i BRAVAR. Više informacija uskoro.

U prilogu se nalazi Natječaj za upis u školsku godinu 2021./2022.